дивись.info

Якби я не міг побороти лісову мафію Львівщини, я б і не починав, – Синютка

Якби я не міг побороти лісову мафію Львівщини, я б і не починав, – Синютка

Голова Львівської ОДА в ексклюзивному інтерв’ю Дивись.info розповів, як область бореться з «чорними лісорубами».

На початку літа Олег Синютка публічно обіцяв зустрітись із активістами, які боряться з «чорними лісорубами» та виробити спільний план дій. Про те, чи це сталось, а також про корупцію на Львівщині, відносини з Андрієм Садовим і багато іншого він розповів у ексклюзивному інтерв’ю головному редактору Дивись.info. Повний текст розмови із очільником ОДА ми опублікуємо на сайті у понеділок, 5 вересня.

Олег Синютка розповів, чи бачився він із активістами: «Так, ми зустрічались і домовились зустрітись через 100 днів, і 12 вересня буде наступна зустріч, – сказав голова ЛОДА. – Ми вже це обговорили з обласним прокурором, і я думаю, що чорна бухгалтерія, яку виявили під час обшуків, кримінальні справи, оголошені підозри, це все є результатом публічної дискусії, яка відбулась по ситуації в лісах раніше недоторканій. Думаю, до 12 вересня будуть вже передані матеріали в суд. Серед тих прокурорів, з якими мені доводилось працювати, Юрій Вікторович Квятковський – найсильніший».

На запитання, чи Синютка вважає, що йому вдасться побороти цю лісову мафію, він відповів, що інакше б і не починав.

Велике ексклюзивне інтерв’ю з Олегом Синюткою читайте в понеділок на сайті ІА Дивись.info. Обласний очільник розповів про те, яку роль в його роботі відіграє Порошенко, оцінив свої здобутки та програші й назвав головну проблему Львівщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама