дивись.info

Чехія звинуватила Росію у веденні інформаційної війни

Російські спецслужби ведуть в Чехії інформаційну війну, говориться в звіті Служби безпеки та інформації Чехії за 2015 рік, який опублікований вчора 1 вересня, передає Meduza.

Як говориться у звіті, найбільш активні в Чехії були розвідки Росії і КНР. У випадку Росії дії спецслужб були сконцентровані на проникнення в чеські ЗМІ і поширення дезінформації, а також насадження серед населення гасла «Усі брешуть» шляхом поширення як достовірних, так і недостовірних відомостей.

Крім цього, як вважають в службі безпеки Чехії, Росія підтримує розвиток соціальної та внутрішньополітичної напруженості в країні, надаючи допомогу «маріонетковим» популістським або екстремістським організаціям, а також докладає зусиль для створення «віртуальної загрози» війни з РФ.

У чеських спецслужбах вважають, що дії Росії безпосередньо пов’язані з конфліктом на Україні і участю РФ у військовій операції в Сирії, і з закінченням цих криз вони будуть припинені. Надалі ця інфраструктура може бути використана для маніпуляції чеським суспільством.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама