дивись.info

На ремонт об’єктів у Пустомитівському районі передбачено понад 70 мільйонів

У 2016 році на фінансування проектів регіонального розвитку у Пустомитівському районі з різних джерел передбачено 71 мільйон 75,9 тисячі гривень на 65 об’єктів.

Про це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

Так, станом на 2 вересня завершено роботи на 20 об’єктах, на 45-ти роботи тривають.

Зокрема, замінено вікна в Пустомитівській ЗОШ №2 І-ІІІ ст., Пустомитівському ДНЗ №3, Зимноводівській ЗОШ №1; замінено вікна та двері у Звенигородській ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньо-білківської ЗОШ І-ІІІ ст.; капітально відремонтовано спортивний зал Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст., дахи корпусу №2 Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст. і ДНЗ №2 в смт. Щирець та ін.

Нагадаємо, що у 2016 році на Львівщині на фінансування понад 1000 проектів регіонального розвитку буде направлено рекордну суму коштів – більше 600 мільйонів гривень, що на 30% більше, ніж попереднього року. Це кошти таких фондів як бюджет розвитку обласного бюджету, державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій, кошти відповідних галузевих програм та програми мікропроектів, субвенція на інфраструктуру об’єднаних територіальних громад.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама