дивись.info

У профспілці ДСНС поскаржилися на корупцію (Фото)

У профспілці ДСНС поскаржилися на корупцію (Фото)

На своїй сторінці у одній із соціальних мереж представники профспілки ДСНС у Львівській області поскаржилися на корупцію. 

Вашій увазі повний текст:

Трішечки хочемо поділитися цікавими нашими замітками на рахунок корупції в ДСНС – а насправді це служба викачування державних грошей, а саме цікаве викачують гроші в ціну на життя рятувальників. Отож до вашого відома надалися 2 фотографії з так званої «бойовки» своєрідний паспорт придатності спеціального одягу для пожежних-рятувальників: дати вразили , термін дії одягу який видавався ГУ ДСНС у Львівській області рівно рік назад на Міжнародні навчанням УКАЇНА-НАТО які відбувалися осінью 2015 року,Був уже ПРОСТРОЧЕНИЙ НА 3 РОКИ!!!
Нонсенс виникає висновок ,що рятівники не мають в чому виконувати свою роботу ,а одяг по складам лежить. Враження таке що службу просто вбивають як таку. А саме в таких ”бойовках” виконували свій обов`язок Жовківські рятувальники які загинули на Грибовецькому сміттєзвалищі. Проаналізувавши факти Профспілкова організація працівників та службовців ДСНС ГУ ДСНС України у Львівській області буде зацікавлена у вирішенні питання щодо об’єктивності та надання даних факів у правове поле .
З нетерпінням чекаємо продовження історії корупція у ДСНС ,з інших частин України.

Що з цього приводу думають в самому ДСНС – наразі невідомо.

IqGjCoG--kE

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама