дивись.info

Відтепер дістатися Польщі набагато легше. На ринок вийшла ще одна авіакомпанія

Нещодавно повітряний зв’язок між Польщею та Львовом поповнився рейсами авіакомпанії SprintAir. Її представники підкреслили, що Львів – це дуже актуальний туристичний напрямок. Рейси SprintAir зв’язують Львів та Радом з 23 червня, пише прес-центр ЛМР.

Директор Закордонного осередку польської туристичної організації у Києві Влодзімєж Щурек розповів, що зараз Україна є одним з найважливіших туристичних партнерів для Польщі. За даними цьогорічної статистики, Польщу відвідало найбільше туристів з Німеччини, Великобританії, США та України. Це вибірка, яка показує саме туристичні дані, не враховуючи питання еміграції та заробітчан. І щороку ця цифра зростає.

«Я вважаю, що у Львова неймовірний потенціал. Його можна спокійно порівняти з Краковом, Братиславою чи Прагою. Я завжди кажу, що Краків – це маленький Львів. Але аеропорт Кракова щороку приймає 4 мільйони пасажирів. У Львові – близько 570 тисяч у минулому році. Тому ми вважаємо, що необхідно просувати нові сполучення з цього чудового міста», – розповів Влодзімєж Щурек.

Керівник секретаріату міста Радом Матеуш Тичинський зазначив, що нове авіасполучення дозволило скоротити тривалість подорожі до Львова до однієї години.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама