дивись.info

Запрацювала. 260 людей уже зареєстровані в системі електронного декларування

Система електронного декларування працює, подані раніше декларації з’являться найближним часом, повідомляє Укрінформ.

Про це в ефірі одного із каналів сказала голова Національного агентства України з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

«Якщо мова йде про декларації, які вже подавалися з 15 серпня, то вони протягом дня сьогодні будуть уже на публічному сервері. Тому що мова йде про перенесення бази даних з однієї програми до іншої. З деклараціями нічого не сталося. Їх буде видно або впродовж кількох годин, або протягом дня», – сказала Корчак.

Також Корчак зауважила, що ті декларації, які тільки почали заповнюватися, не можуть бути висвітлені на сайті, оскільки заповнення ще триває.

За словами високопосадовця, вже активовано 260 ключів. «Це означає, що вже 260 декларантів почали роботу над заповненням декларацій, але ніхто ще не завершив подачу декларацій у повному вигляді. Декларації не заповнюються за хвилину чи годину, чи за кілька годин, оскільки в них є багато позицій, які потребують документального підтвердження, тож декларант має право в зручний для себе час заповнювати ту чи іншу позицію», – зазначила вона.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама