дивись.info

Львів’янин розповів про переваги навчання на факультеті журналістики у Польщі

Польські факультети журналістики орієнтуються на практику, додаючи в програми курси з нових медіа, менеджменту, просування контенту тощо, пише Медіа Sapiens. 

Львів’янин Тарас Назарук після здобуття ступеня спеціаліста журналістики Львівського університету закінчив магістратуру Вроцлавського університету за спеціальністю communication design.«Вона передбачала дослідження комунікації в значно ширшому розумінні: від пропаганди й реклами до візуальної навігації в громадському транспорті чи створення комунікаційних стратегій для брендів або інституцій (також і медійних),– розповідає Тарас. –  Але все це поєднувала одна річ –   успішно донести конкретне повідомлення до цільової аудиторії. Ця спеціальність для мене була чимось новим. Не впевнений, чи в Україні є академічні програми з проектування комунікації. Здається, я тільки після завершення навчання починаю розуміти, наскільки вона є універсальною».

За його словами, переважна більшість курсів передбачала практичні завдання, 80% предметів можна було вибирати самостійно відповідно до зацікавлень, і не лише зі своєї спеціалізації. «Це створювало конкуренцію між викладачами, а студентів зобов’язувало добре обдумувати навчальний план», – уважає Тарас.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама