дивись.info

Кабмін очікує від Ради 10 законів щодо децентралізації

Кабмін очікує від Верховної Ради найближчим часом ухвалення 10 законопроектів у сфері децентралізації.

Про це заявив віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає УНІАН.

«Парламент заборгував українцям в питаннях проведення реформи децентралізації, пішовши у відпустку і не прийнявши, як ми вважаємо,10 ключових законопроектів», – сказав Зубко на прес-конференції в понеділок.

Віце-прем’єр зазначив, що ці законопроекти повинні сприяти фінансовому забезпеченню вже створених об’єднаних територіальних громад, а також подальшого розвитку реформи.

«Ми вимагаємо сьогодні агресивної позиції депутатського корпусу саме в напрямку, я б сказав, 10 кроків у напрямку українцям з питань проведення реформ децентралізації», – сказав він.

При цьому Зубко додав, що два законопроекти стосуються передачі громадам права керування своїми землями. Крім того, законопроекти стосуються можливості об’єднання громад, які адміністративно знаходяться в різних районах, а також законопроекту, який регулює можливість приєднання нових населених пунктів до вже існуючих об’єднаним громадам.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама