дивись.info

На Стрийщині сільськогосподарські землі віддали під автозаправку

Розпочато розслідування обставин незаконного вилучення сільськогосподарських угідь на Стрийщині під будівництво АЗС. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

За результатами опрацювання даних публічної кадастрової карти України, документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, прокуратурою встановлено факт незаконного вилучення ділянки площею 0,4 га, вартість якої більше 200 тис грн., із земель пайового фонду на території однієї з сільських рад Стрийського району.

Зокрема, виявлено незаконне укладення договору купівлі-продажу цих угідь та погодження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення ділянки із ведення особистого селянського господарства під будівництво автозаправної станції.

За вказаним фактом Стрийською місцевою прокуратурою в порядку представницької діяльності зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.367 КК України, за фактом службової недбалості посадових осіб Стрийської райдержадміністрації при видачі державного акту на право власності на зазначену земельну ділянку.

На цей час вирішується питання щодо застосування заходів представницького характеру.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама