Підкомітет ООН з недопущення катувань оглянув слідчий відділ СБУ у Львові

n_1791_53813334

Представники ООН отримали доступ до тих приміщень слідчого відділу, котрі вони забажали відвідати.

Делегація підкомітету Організації Об’єднаних Націй з недопущення катувань оглянула корпус слідчого відділу СБУ у Львові на вулиці Степана Бандери поруч з «Тюрмою на Лонцького».

Про це повідомляється на сайті СБУ.

«До відома членів делегації довели інформацію про відсутність слідчого ізолятора при обласному управлінні СБУ. Також члени делегації ознайомилися із порядком проведення процесуальних дій по затриманню осіб, слідчих дій в межах приміщень слідчого відділу із затриманими та особами, що тримаються під вартою», – йдеться у повідомленні.

Представники ООН мали змогу ознайомитися із журналами обліку відвідувачів корпусу слідчого відділу, реєстрації прибуття і вибуття, взятих під варту або затриманих. Крім того членам делегації роз’яснено порядок, терміни проведення процесуальних та слідчих дій в приміщеннях відділу із затриманими та особами, що тримаються під вартою.

Після цього представники ООН отримали доступ до тих приміщень слідчого відділу, котрі вони забажали відвідати, і подивилися, де провадяться процесуальні та слідчі дії.

Також члени делегації відвідали внутрішнє подвір'я корпусу слідчого відділу для з’ясування маршруту конвоювання затриманих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: