дивись.info

У Львові стартували міжнародні змагання зі стрільби з лука

У Львові стартували міжнародні змагання зі стрільби з лука

У вівторок, 6 вересня, на стадіоні навчально-спортивної бази Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» урочисто відкрили 53-ті Міжнародні  змагання зі стрільби з лука «Золота осінь».

Цього року змагання присвятили  85-річчю від дня створення Всесвітньої федерації стрільби з лука. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Для участі у змаганнях прибуло понад 200 лучників, що представляють команди Азербайджану, а також збірні команди 10 областей України та м. Києва.

Під час урочистого відкриття змагань для учасників та гостей спортивного свята виступили учениці відділення художньої гімнастики КДЮСШ «Здоров’я», а багаторазові переможці та призери всеукраїнських та міжнародних конкурсів серед військових оркестрів – військовий оркестр Львівської академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного провів показове дефіле.

Варто зазначити, що організували змагання Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо» України.

Змагання у Львові триватимуть до 10 вересня. Фінальний етап відбудеться в День фізичної культури і спорту в центральній частині міста.

Довідка:

Турнір “Золота осінь” є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України. Він відноситься до основних рейтингових змагань лучного сезону України 2016 року і включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама