дивись.info

Четверо лікарів почали голодування під стінами МОЗ

Четверо лікарів почали голодування під стінами МОЗ

Четверо медиків оголосили голодування під стінами міністерства охорони здоров’я, оскільки вважають, що відомство жодним чином не реагує на їхні акції протестів.

Як розповів голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко, він та його колеги Сергій Броницький, Надія Толкачова та Іван Лузгін вчора розпочали безстрокове голодування, бо попри те, що медики вдруге за місяць провели акцію протесту проти  закриття лікувальних закладів, руйнації системи екстреної медичної допомоги і розвалу медичної галузі загалом, у МОЗ так і не дослухалися до їхніх вимог. Тому четверо голодуючих провели минулу ніч у наметі, який напередодні ввечері встановили біля будівлі Мінохорониздоров’я, на вул. Грушевського,7.

В акції протесту беруть участь лікарі різного профілю і з різних регіонів України. Голова ВПМПУ Олег Панасенко, за фахом хірург, представляє київських медиків, травматолог Сергій Броницький приїхав до столиці із Житомира, фізіотерапевт Надія Толкачова із Надвірної Івано-Франківської області, а Іван Лузгін – начальник медичної частини полку особливого призначення «Азов». Всіх їх об’єднує активна участь у діяльності Вільної профспілки медичних працівників України і турбота про здоров’я українців, яке неможливо забезпечити без збереження й розвитку, а не закриття лікувальних закладів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама