дивись.info

МОН виділило 10 мільйонів для програмного забезпечення шкільних комп’ютерів

Із загального фонду Міністерства освіти і науки використають 10 млн гривень на встановлення програмного забезпечення для шкільних комп’ютерів, які в рамках соціального проекту надало керівництво Китаю українським школам кількістю 23,5 тис., передає УНН.

10 млн гривень із загального фонду МОН використають на встановлення ліцензійного програмного забезпечення для шкільних комп’ютерів, що отримала Україна в рамках Угоди з Урядом Китайської Народної Республіки.

«Дуже важливо, щоб китайські комп’ютери, які ми вже отримали на відповідальне зберігання, були забезпечені відповідним програмним забезпеченням, і щоб ми зробили це перед тим, як доставити їх у школи», — зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Також у прес-службі зазначили, що в рамках соціального проекту керівництво Китаю надало українським школам 23,5 тис. комплектів комп’ютерного обладнання. Наразі комп’ютери вже розмитнено і доставлено до Києва. Після встановлення програмного забезпечення, їх отримають близько 1 тис шкіл.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама