дивись.info

Пентагон і Міноборони України підписали договір про співпрацю

Пентагон і Міноборони України підписали угоду про військове співробітництво Глава Пентагону Еш Картер і міністр оборони України Степан Полторак підписали угоду про співпрацю у військовій сфері, передає УНІАН.

Співпраця спрямована на вдосконалення української армії, просування реформ в оборонній сфері України і посилення військово-технічного співробітництва між країнами.

Виступаючи перед журналістами після зустрічі зі своїм колегою український в Лондоні, Картер назвав підписаний документ «дуже, дуже важливою угодою», яка допоможе подальшому розвитку можливостей України у сфері захисту своєї території.

Згідно з домовленістю відомств, колишній командувач центрального командування Збройних сил США, відставний генерал Джон Абізаід займе посаду старшого військового радника, який курирує сферу військового співробітництва з Україною.

«Абізаід забезпечить авторитетну консультацію міністра Полторака та інших високопоставлених українських чиновників, щодо реформ, покликаних привести збройні сили України у відповідність із західними принципами і стандартами, такими як посилення демократичного цивільного контролю над збройними силами, боротьба з корупцією перехід до сумісної з НАТО структури персоналу», – йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Пентагону.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама