дивись.info

Зухвалість та дешеві «понти» можуть дуже дорого коштувати Каськіву

Максимум через два-три місяці Владислава Каськіва буде екстрадовано в Україну.

Про це повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін, передає Уніан.

Він розповів, що до ГПУ сьогодні вночі надійшла поки що неофіційна інформація від правоохоронних органів Панами про затримання Каськіва.
Також Єнін додав, що затримання Каськіва у Панамі не останньою чергою було зумовлено його «зухвалою поведінкою» у Панамі.

 
«Зухвалість цього персонажа у соцмережах зіграла з ним злий жарт. Протягом дуже короткого часу ми домоглися прийняття владою Панами ордеру про тимчасовий арешт Каськіва, а завдяки візиту посла України в Мексиці Спіріна, за декілька діб панамська влада отримала оригінал запиту про правову допомогу видачі Каськіва», – сказав він.
Також Єнін зауважив, що якщо Каськів погодиться на екстрадицію в Україну, то процедура його екстрадиції займе 30 днів, якщо ж не погодиться – то панамська влада впродовж 60 днів розглядатиме дане питання.

 
Єнін додав, що вірогідність того, що Каськіву вдасться уникнути екстрадиції, вкрай невисока, оскільки, перебуваючи в Панамі, він вже декілька раз зловживав своїм правом як іноземець.

 
«Каськів збрехав щонайменше тричі. По-перше, стосовно туристичної мети свого перебування. Це не так. Він просив там посвідку на проживання, а після невдалої спроби залишити Панаму через кордон з Коста-Рікою у нього відібрали документ, який давав йому право перебувати в Панамі. Також він збрехав, коли сказав, що у панамських міграційних органів до нього немає жодних питань: він особисто не прийшов на виклик до міграційної служби Панами, а послав свого представника. Якщо і в другий раз він не прийде, то йому загрожуватиме кримінальна відповідальність».
Також Єнін додав, що на сьогодні у панамської влади нема жодних застережень щодо екстрадиції Каськіва.
«Зухвалість і дешеві «понти» можуть дуже дорого коштувати не лише Каськіву, а й усім іншим, хто ухиляється від правоохоронних органів», – підсумував заступник генпрокурора.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.