дивись.info

СБУ затримала адвоката-юрисконсульта фейкового «Фонду держмайна «ДНР»

У Житомирі співробітники СБУ спільно з прокуратурою затримали адвоката – чиновницю юридичного департаменту одного з псевдодержавних органів самопроголошеної «ДНР», так званого «Фонду держмайна «ДНР».

Як зазначається у повідомленні на сайті СБУ, у серпні минулого року мешканка Донецька, активна прихильниця «русского мира», запропонувала сепаратистам свої юридичні послуги та почала працювати у юридичному департаменті фейкового «Фонду державного майна «ДНР».

Жінка опікувалася розробкою, реєстрацією та введенням у дію нормативно-правових актів від імені цього нелегітимного органу. «Саме її авторству належить розробка порядку легалізації юридичного контролю терористів над активами суб’єктів господарювання державної форми власності та господарських товариств з корпоративними правами держави, які на цей час перебувають на тимчасово підконтрольних терористам територіях», – йдеться у повідомленні.

Одержані від протиправного користування державним рухомим та нерухомим майном України кошти, відповідно до розробленого юристкою порядку, спрямовувалися на фінансування т. зв. «ДНР».

12 вересня оперативники спецслужби затримали зловмисницю у Житомирі, куди вона приїхала для надання юридичних консультацій керівництву одного із підприємств щебеневої галузі, здійснюючи одночасно юридичний супровід його фінансово-господарської діяльності.

Прокурор Житомирської області повідомив правопорушниці про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України. Наразі затриману доставлено до ізолятора тимчасового тримання.

Джерело: УНІАН

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама