дивись.info

На громадський бюджет Львова подано перший проект в сфері культури вартістю 196 тисяч

На громадський бюджет Львова подано перший проект в сфері культури вартістю 196 тисяч

Проект передбачає створення на Левандівці дитячої студії звукозапису «Брунька». А саме, її облаштування, закупівлю обладнання, музичних інструментів.

Студія діятиме на базі культурно-мистецького центру «Супутник», керівник – Олександр Агашков.

Кошторис проекту – 196 тисяч. На думку авторів, якщо проект буде втілений, то не потребуватиме додаткових міських коштів.

«Навколо культурно-мистецького центру на Левандівці активізується середовище творчої молоді, – прокоментувала секретар комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР Юлія Хомчин, – нещодавно там відбувся фестиваль Параджанова, на цей час працює вокальна студія та багато інших гуртків. І завданням цієї студії є відкриття творчих можливостей та потенціалу дітей Львова. І, власне, з цієї бруньки мають прорости красиві листочки».

Нагадаємо, що до 15 вересня триває прийом проектів для участі у громадському бюджеті Львова. Подати свої ідеї до міської ради можна в електронному вигляді через сайт ЛМР або через Центр надання адміністративних послуг.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за тел. 297-57-63, ел. пошта [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама