дивись.info

З початку року на Львівщині зафіксовано 447 фактів пожеж у лісах, торфовищах, полях і звалищах сміття

З початку року на Львівщині зафіксовано 447 фактів пожеж у лісах, торфовищах, полях і звалищах сміття

В період з 8 лютого до 12 вересня 2016 року зафіксовано 447 фактів пожеж у лісах, на торфовищах, полях і звалищах сміття окремими осередками на відкритій території площею понад 193 гектара у межах міста Львова та інших населених пунктів області.

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

В повідомленні йдеться, що така ситуація склалася внаслідок масового самовільного випалювання населенням сухої рослинності або її залишків.

Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці, а також опалого сухого листя у парках і лісосмугах, інших зелених насадженнях, на газонах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.

Проведеними рейдами спільних груп контролюючих органів та представників влади за порушення правил пожежної безпеки затримано та притягнено до адміністративної відповідальності 122 особи.

За самовільне спалювання рослинних решток на зловмисників накладено штрафи у сумі від 170 до 340 гривень на загальну суму понад 22,0 тис. гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама