дивись.info

Генпрокуратура Нью-Йорка зацікавилася фондом Трампа

Генпрокуратура Нью-Йорка зацікавилася фондом Трампа

Генпрокуратура штату Нью-Йорк проводить розслідування діяльності благодійного фонду Дональда Трампа, який претендує на посаду президента США, пише BBC.

За словами керівника відомства Еріка Шнайдермана, прокуратура перевіряє відповідність роботи фонду законам штату. Причиною перевірки він назвав підозри прокурорів у здійсненні фондом неприпустимої для некомерційних структур діяльності.

Пан Шнайдерман не уточнив, про яку саме діяльності йдеться. Раніше пресу схвилювали повідомлення про виплату Трампом коштів прокурору штату Флорида в 2013 році. Платіж був проведений через благодійний фонд мільярдера.

Критики Дональда Трампа не виключали, що виплату можна розцінити як хабар. Прокурор Флориди Пем Бонді тоді розглядала можливість порушити справу щодо програми бізнес-тренінгів «Університет Трампа». Програма закрилася в 2010 році після численних скарг на неї. Пані Бонді відмовилася порушувати справу.

Вона підтверджує факт отримання коштів від Дональда Трампа. Однак наполягає, що вони не мають жодного стосунку до її рішення і призначалися для її підготовки до чергових виборів генпрокурора штату.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама