дивись.info

В Україні різко зросла кількість електромобілів

В Україні різко зросла кількість електромобілів

За перші вісім місяців 2016 року в Україну ввезли 1550 автомобілів з електричними двигунами. Це вдвічі більше, аніж у минулому році, коли імпортували 731 автомобіль, повідомили Новое Время в Державній фіскальній службі.

Продажі електромобілів вже сьогодні перевищують прогнози, запевняють аналітики. Таке зростання пояснюють тим, що електромобілі у 30 разів дешевші, ніж бензинові аналоги, при тому, що їх могло б бути і більше, якби інфраструктура розвивалась швидшими темпами. Аналітики наводять приклад харківських продавців Nissan Leaf: продавши чотири електромобілі, вони зобов’язуються самостійно встановити електрозаправку. За допомогою звертаються в торгові центри та парковки.

У 2014 році до України імпортували 95 електромобілів, при чому нові автівки з електричними двигунами майже ніхто не завозить. Аналітики пояснюють таку ситуацію складнощами із забезпеченням гарантії. Навіть у Tesla найближчий центр обслуговування знаходиться у Австрії.

Як відомо, у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який може заохотити українців купувати екологічно чисті електромобілі. Якщо законопроект буде підтриманий, з січня 2020 року при купівлі одного електромобіля можна буде скористатися податкової пільгою в розмірі сплачених за рік податків

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама