дивись.info

МЗС рекомендує українцям вжити заходів перед відвідуванням Таїланду через вірус Зіка

МЗС рекомендує українцям вжити заходів перед відвідуванням Таїланду через вірус Зіка

МЗС рекомендує громадянам України вжити профілактичних заходів перед відвідуванням Королівства Таїланд у зв’язку з розповсюдженням вірусу Зіка на території цієї країни, пише УНІАН.

У зв`язку з різким зростанням випадків зараженням вірусом Зіка у Таїланді, передусім у столиці, місті Бангкок, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які мають намір відвідати цю країну чи вже перебувають на її території, заздалегідь вжити відповідних профілактичних заходів. У разі виявлення симптомів захворювання під час перебування у Таїланді (підвищена температура тіла, загальна слабкість, біль у суглобах та почервоніння очей) необхідно звертатися на «гарячу лінію» Інституту невідкладної медицини в Бангкоку за номером 1669.

Водночас у МЗС нагадали, що згідно із законодавством України громадяни при виїзді за кордон повинні бути застраховані з метою створення умов, що гарантують відшкодування їм витрат, пов`язаних з потраплянням у надзвичайні обставини під час перебування за кордоном.

У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації на території Таїланду, що загрожують життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Королівстві Таїланд за телефоном: +66917709100, e-mail: [email protected] або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама