дивись.info

Що обіцяють мешканцям Малехова за можливість користуватися грибовицьким сміттєзвалищем

Депутати Львівської міської ради затвердили договір про спільну діяльність з Малехіською сільрадою щодо рекультивації грибовицького сміттєзвалища.

Він передбачає, що Львівська міська рада зобов’язується здійснити коригування проекту рекультивації і після висновку експертизи погодити його із сільрадою. Також мають бути здійснені заходи із стабілізації тіла сміттєзвалища. Приймання сміття припускається тільки в межах заходів зі стабілізації та рекультивації.

Рекультивацію сміттєзвалища міська рада зобов’язується завершити за 4 роки. Відведення інфільтратів має бути виконано за півтора року. Також повинна бути облаштована суцільна огорожа та постійне відеоспостереження. Натомість Малехівська сільська рада зобов’язується не перешкоджати роботам зі стабілізації, а також надати міській раді нові земельні ділянки для робіт з рекультивації. За це Львівська міська рада повинна провести каналізацію Малехову, капітально відремонтувати дороги на трьох вулицях, влаштувати водогін, збудувати амбулаторію сімейного типу, звільнити мешканців села від оплати за водопостачання і впродовж 15 років надавати субвенцію на оздоровлення дітей у розмірі 600 тисяч гривень щорічно. У разі не виконання договору або його неналежного виконання Львівська міська рада має сплатити штраф у розмірі 50 млн грн. Угода набере чинності лише після затвердження її Малехівською сільською радою. Утім, виступаючи перед депутатами, представниця громади Малехова Галина Денько заявила, що сільський голова Малехова нічого про цю угоду не знає. Вона також сказала, що ця угода може призвести до конфлікту між громадами Малехова, Дублян і Грибович.

«Землі малехівські, але стосується всіх громад», – заявила Галина Денько.

Натомість депутати обурювалися тим, що цю угоду попередньо не розглянула жодна профільна комісія, і багато депутатів бачать її вперше, зрештою за затвердження угоди проголосували 49 міських обранців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама