дивись.info

Три львівські виші запускають змішане навчання з Prometheus

Три львівські виші запускають змішане навчання з Prometheus

Освітня платформа Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у провідних українських університетах, зокрема у ЛНУ ім. Івана Франка, НТУ «КПІ», УКУ та НУ «Львівська політехніка», про це пише УП.

Експерименти зі змішаним навчанням найкращого політехнічного університету світу MIT продемонстрували зростання навчальних результатів студентів на 35%.

Формат змішаного навчання передбачає запровадження онлайн-курсів провідних викладачів країни та світу в традиційний навчальний процес. Замість звичних лекцій і поточного контролю студенти будуть дивитися відеолекції та виконувати завдання безкоштовних онлайн-курсів, розміщених на платформі Prometheus, від найкращих викладачів України та світу.

Серед масових онлайн-курсів, які будуть використовуватися в рамках пілотного проекту, – легендарний Гарвардський курс основ програмування «CS50», курс Стенфордського університету «Як створити стартап».

Студенти також матимуть можливість вивчати предмети викладачів провідних українських вишів: «Алгоритми та структури даних», «Філософія для непрофільних факультетів», «Підприємництво» та «Основи Web UI розробки».

«Курси повністю інтегровані в навчальний процес університетів. Їхні результати підуть у дипломи, як і звичайні офлайн-предмети, які відвідують студенти», – уточнив співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

В університетах викладачі зможуть приділити більше часу індивідуальній роботі зі студентами, а також забезпечать надійний фінальний контроль знань.

Після завершення пілотного проекту в 2017 році, Prometheus планує ініціювати реформу української вищої освіти на базі змішаного навчання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама