дивись.info

В Україні стартувала інноваційна кампанія з профілактики ВІЛ

В Україні стартувала інноваційна кампанія з профілактики ВІЛ «Вірю — Не вірю».

Про це інформує УНІАН.
Презентація кампанії відбулась сьогодні на прес-конференції в УНІАН за участі в.о. міністра охорони здоров`я України Уляни Супрун, регіонального директора Об`єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) у країнах Східної Європи та Центральної Азії Віней Салдана, посла доброї волі ЮНЕЙДС у Східній Європі та Центральній Азії, співачки Віри Брежнєвої, яка стала обличчям кампанії.

 

«Вірю – не вірю» є продовження всеукраїнської інформаційної кампанії «Не дай СНІДу Шанс».
В рамках кампанії кожен охочий має змогу пройти онлайн-тест, щоб перевірити власні ризики, пов`язані з випадковими знайомствами.
Захід проходить у два етапи: перший — розміщення інформаційних матеріалів (білбордів та сіті-лайтів), які спонукають подумати про безпеку сексуальних стосунків; наступний — розміщення зовнішньої реклами з ключовими правилами відповідальної поведінки щодо особистої профілактики ВІЛ (тестування на ВІЛ-інфекцію та користування презервативами).
Також триває розробка нової інтерактивної електронної платформи, з якої можна буде дізнатися головні факти про ВІЛ-інфекцію та СНІД.
Супрун зазначила, що українська влада вдячна міжнародним партнерами за співпрацю у питанні ефективної протидії розповсюдженню епідемії ВІЛ в Україні та за втілення змін у системі охорони здоров`я.
Як повідомив Салдана, згідно з доповіддю ЮНЕЙДС, «кількість дорослих, які щорічно інфікуються ВІЛ у світі за останні 5 років, становить 1,9 млн осіб, кількість нових випадків передачі ВІЛ-інфекції зростає в деяких регіонах, у тому числі в регіоні Східної Європи та Центральної Азії».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама