дивись.info

Департамент агропромислового розвитку ЛОДА шукає фахівців

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади.

про це інформує прес-центр ЛОДА.

– спеціаліста відділу розвитку землеробства та тваринництва управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації на умовах строкового трудового договору, на час відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною в домашніх умовах основного працівника.

Серед кваліфікаційних вимог – вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою, досвід роботи не обов’язковий.

Для участі в конкурсі слід подати такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

– письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

– копію документа про освіту;

– заповнену особову картку встановленого зразка;

– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Документи необхідно подати за адресою: 79020, м.Львів. проспект В.Чорновола, 57, 5-й поверх, каб.57.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама