дивись.info

«Мажора» Толстошеєва відправлять на психіатричну експертизу

Юрій Луценко прийняв рішення скасувати постанову про закриття кримінального провадження та призначити повторну амбулаторну комісійну психіатричну експертизу в експертній установі МОЗ в іншому регіоні у кримінальному провадженні за фактом резонансної ДТП за участю Станіслава Толстошеєва. Про це повідомили в Генеральній прокуратурі.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заслухав доповідь прокурора міста Києва Романа Говди про хід розслідування ДТП, що сталася 9 січня за участі водія автомобіля «Mercedes-Benz»  Толстошеєва, а також про підстави прийняття рішення про закриття даного кримінального провадження.

Роман Говда поінформував Юрія Луценка про те, що в рамках досудового розслідування отримано висновки судово-медичних, автотехнічних та психолого-психіатричних експертиз. Допитано понад 30 свідків, у тому числі безпосередніх очевидців дорожньо-транспортної пригоди, медиків, які надавали первинну допомогу постраждалим, та інших осіб. Також опрацьовано записи з камер відеоспостереження, розташованих поряд із місцем вчинення ДТП.

Прокурор міста зауважив, що, згідно з результатами експертиз, у тому числі комплексної стаціонарної психолого-психіатричної експертизи, проведеної Київським міським центром судово-психіатричної експертизи, причиною даної дорожньо-транспортної пригоди став раптовий напад судомного характеру у водія, внаслідок якого він не міг усвідомлювати своїх дій і керувати ними. Враховуючи це, притягнути Станіслава Толстошеєва до кримінальної відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху не виявляється за можливе.

Заслухавши доповідь прокурора міста, Юрій Луценко зауважив, що результати проведених експертиз, які не надали відповідь про причину раптового хворобливого стану водія, викликали широке несприйняття у громадськості.

Враховуючи це, а також з метою отримання більш повної інформації про причини раптового погіршення стану здоров’я Станіслава Толстошеєва, прийнято рішення про скасування постанови про закриття кримінального провадження та призначення повторної амбулаторної комісійної психіатричної експертизи в експертній установі МОЗ України в іншому регіоні.

За результатами вказаного експертного дослідження буде прийнято остаточне рішення у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, 9 січня, біля метро «Лівобережна» Станіслав Кривошеєв на своєму авто вилетів на тротуар і збив на смерть пенсіонерку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...