дивись.info

На Львівщині хворим на СНІД дітям надано 444 соціальні послуги

На Львівщині хворим на СНІД дітям надано 444 соціальні послуги

Від червня 84-ом ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД дітям було надано 444 соціальні послуги на загальну суму 58,2 тисячі гривень.

Послуги надано департаментом соціального захисту населення спільно з Львівським відділенням ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» у рамках функціонування Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2016 рік. Зокрема, це денний догляд, консультації, соціальний супровід (патронаж), представництво інтересів тощо.

За словами директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Василя Мартиняка, реалізація програми розпочалася із червня цього року.

«За цей період здійснювався набір ВІЛ-інфікованих дітей та новонароджених дітей від ВІЛ-інфікованих батьків для надання соціальних послуг. За період роботи проекту слід відзначити тісну співпрацю з педіатром ЛОЦ СНІДу, здійснення підготовки та розкриття статусу 12 ВІЛ-інфікованим дітям», – повідомив посадовець.

За період роботи з дітьми взято під соціальний супровід 30 ВІЛ-позитивних дітей та новонароджених від ВІЛ-позитивних батьків. Також організовано групи для ВІЛ-інфікованих дітей із розкритим статусом та інші заходи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама