дивись.info

У Львові зареєстрували 265 проектів у рамках громадського бюджету

У Львові зареєстрували 265 проектів у рамках громадського бюджету

У Львові завершили прийом проектів від мешканців, які пропонують реалізувати коштом міста в рамках громадського бюджету. Загалом зареєстровано 265 пропозицій, найбільше – 70 – у напрямку молоді.

Про це сьогодні повідомив в.о. начальника управління ІТ Львівської міської ради Іван Коржов, інформує прес-служба ЛМР.

«Висловлюємо подяку працівникам ЦНАПу, які вчора до 21.00 год приймали паперові версії проектів. Останній проект в електронній формі було подано о 23.52 год! Зараз проекти проходять модерацію і після цього будуть розподілені за профільними виконавчими органами для проведення аналізу», – зазначають організатори.

За словами Коржова, опрацьовуватимуть подані проекти до листопада. Далі, з 1 до 15 листопада, триватиме голосування, результати якого відображатимуть он-лайн. Переможців проектів виберуть до 1 грудня. Їхня кількість залежатиме від вартості вибраних проектів.

Нагадаємо, відповідне положення про громадський бюджет (або бюджет участі чи партисипативний бюджет) було затверджене на сесії міської ради у червні цього року. Львів матиме найбільший громадський бюджет серед міст України – щонайменше 16 мільйонів гривень.

Подавати свої проекти на конкурс могли громадяни, яким виповнилось 16 років, однак не лише львів’яни, а й люди, які тут працюють або навчаються, мають нерухомість чи народилися у Львові. Зокрема, до розгляду приймали проекти двох видів: малі – районного значення, вартістю від 20 до 200 тисяч гривень, та великі – міського значення, вартістю від 200 тисяч гривень до 3 мільйонів гривень. Упродовж року одна людина зможе подати максимум 2 проекти – один великий та один малий.

Проекти-переможці реалізовуватимуть уже наступного року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама