дивись.info

Креативний підприємець з Бразилії прочитає у Львові лекцію для стартапів

23 вересня, у п’ятницю, Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч у межах «Лабораторії ідей» з Марільєю Лобо (Бразилія), міжнародним фахівцем з комунікації та креативним підприємцем.

Тема зустрічі: «Шлях підприємця: пройти через пастки і помилки».

Марілья Лобо – досвідчений креативний підприємець та керівник з нестандартним кар’єрним шляхом. Одразу після випуску, у віці 23 роки, маючи мрію, короткий бізнес-план та всього $500 вона заснувала свій перший бізнес. У команді з підлеглими та партнерами вона розвинула компанію Fina Ideia Communication and Education, консалтингову компанію, яка завоювала не одну нагороду. Напрям діяльності спрямований на розвиток комунікації та розуміння її важливості, а також на стратегічне бачення, компанія реалізовує персоналізовані проекти у трансформативному навчанні, управлінні змінами, злитті та поглинанні, програми зі зміни клімату та корпоративної культури для таких клієнтів як J&J, Unilever, Carrefour, Volkswagen, GE, CNN.

Марілья Лобо народилась у Бразилії. Вона вірить у те, що комунікації та освіта поєднані з стратегічним плануванням, організаційним розвитком та розвитком людського капіталу, управлінням стосунками. Марілья має ступінь зі зв’язків з громадськістю, закінчила магістратуру з бізнес-стратегії та є учасницею Executive MBA у Berlin School of Creative Leadership.

У Львівській бізнес-школі УКУ цієї п’ятниці вона говоритиме на такі теми:

  • Невдачі: де починається небезпечна зона?
  • Як можна уникати помилок та вчитися від них?
  • Найчастіші помилки стартапів? Як їх вирішувати?

Місце події: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, авд. 311

Час події: 23 вересня, п’ятниця, 18:30-20:00

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Заповніть, будь ласка,реєстраційну форму.

Зустріч проводитиметься англійською мовою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...