Львівський тенісист здобув золоту медаль на Паралімпіаді в Ріо

__1474273662

Третю золоту медаль для Львівщини й другу для Буського району цими днями у складі національної збірної команди України з настільного тенісу здобув Віктор Дідух на XV літніх Паралімпійських іграх в бразильському місті Ріо-де-Женейро.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У фінальному поєдинку українська команда у складі Віктора Дідуха, Михайла Попова і Максима Ніколенка впевнено здолала команду Швеції з рахунком 2:0.

Загалом в активі українців, які посіли третє місце в загальному командному заліку, 41 золото, 37 срібних та 39 бронзових нагород. Найбільше медалей у збірної Китаю - 237. Другі за кількістю нагород у Ріо британці - 147.

До слова, у дев’ятий день змагань ще одну нагороду в змаганнях легкоатлетів здобув титулований український паралімпієць, спортсмен із села Сокільники Пустомитівського району Роман Павлик, який до бронзової медалі із стрибків у довжину додав "срібло" на біговій дистанції 400 метрів.