У Львівській облраді хочуть перерозподілити 5,5 мільйона депутатських допомог

147428303257dfc61859f75

У Львівській обласній раді пропонують перерозподілити 5,5 мільйона гривень депутатських допомог на потреби медицини, матеріальні допомоги добровольцям та малозабезпеченим громадянам.

Про це повідомляє прес-служба ЛОР.

Таке рішення прийняли на засіданні постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Про це повідомив голова комісії Михайло Гичка.

Як відомо, на крайній сесії Львівської облради депутати проголосували за зміни до бюджету. Зокрема, з обласної казни було скеровано 5,5 мільйона гривень депутатам для соціальної допомоги. Ця пропозиція була внесена з голосу, без погодження бюджетної комісії.

«Наша комісія прийняла рішення перерозподілити кошти, виділені депутатам на матеріальні допомоги. З цих грошей ми пропонуємо скерувати 3 мільйони гривень для закупівлі необхідних препаратів обласним медичним закладам. Ще 1,5 мільйони гривень виділити для допомоги добровольцям, які брали участь в АТО, решту 1 млн. грн – на потреби малозабезпеченим родинам», – повідомив Михайло Гичка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: