дивись.info

Відомий британський нейрохірург у Львові прочитає лекцію студентам та зустрінеться з медиками

Відомий британський нейрохірург у Львові прочитає лекцію студентам та зустрінеться з медиками

Завтра у Львові перебуватиме відомий британський нейрохірург Генрі Марш, повідомляє ІА Дивись.info.

О 16-й годині він матиме лекцію в університеті ім. І.Франка, а о 19-й зустріч зустріч з медичною спільнотою. Вона відбудеться у закладі  “!FESTrepublic”, вхід з вулиці Кордуби 45.

«Зустріч буде в форматі запитання-відповідь, дискусія. Ми робили реєстрацію в інтернеті, запитання можна буде задати як через інтернет так і безпосередньо під час зустрічі. Вона буде орієнтована на студентів-медиків, та  медичну спільноту, але прийти можуть усі бажаючі», – розповіла Дивись.info представник Всеукраїнської молодіжної  асоціації  студентів-медиків Марта Базилевич.

Генрі Марш присвятив просвітницькій діяльності в галузі нейрохірургії в Україні понад 20 років, провів у київських клініках ряд надскладних операцій на головному мозку. Минулого року він представив у Львові переклад українською мовою своєї книги «Історії про життя, смерть і нейрохірургію».

Додамо, що 21 вересня Генрі Марш відвідає Тернопільський державний медичний університету імені І. Горбачевського, де проведе відкриту лекцію на тему «Які якості формують доброго лікаря».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама