дивись.info

Вибори до Держдуми ніяк не вплинуть на російську політику щодо України, – експерт

У Росії багато людей наскільки змирилися з фальсифікаціями під час виборів, що годі очікувати якихось масових акцій. Будь-які заворушення розганятимуться силовим шляхом.

Про це розповів російський політолог Станіслав Бєлковський, передає УНІАН.

Також експерт додав, що результати виборів до Держдуми ніяк не вплинуть на політику Кремля щодо України. «Поки Путін перебуває при владі, зміна одного складу Думи на інший важлива для України не більше, ніж заміна одного покійного лабрадора Коні на нову собаку в резиденції президента Росії», – підкреслив Станіслав Бєлковський.

18 вересня в Росії пройшов єдиний день голосування, росіяни обирали депутатів Державної думи за партійними списками і в одномандатних округах, а також депутатів в органи місцевого самоврядування. Явка на виборах у цьому році виявилася рекордно низькою – 47,81%.
У Держдуму змогли пройти тільки чотири партії – «Єдина Росія» (54,42% голосів), КПРФ (13,52% голосів), ЛДПР (13,28% голосів) і «Справедлива Росія» (6,17% голосів).
За підсумками голосування «Єдина Росія» отримала 343 мандати (140 – за партійними списками і 203 – в одномандатних округах) і конституційну більшість у Держдумі. У КПРФ буде 42 мандати (34 – за партійними списками, сім – по одномандатних), у ЛДПР – 39 мандатів (34 – партійних і 5 – одномандатних).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама