дивись.info

Фахівці з Латвії візьмуть участь у слуханнях перспективного плану Львівщини

Фахівці з Латвії візьмуть участь у слуханнях перспективного плану Львівщини

Експертів Латвії запросили долучитися до слухань Перспективного плану Львівської області.

Таку ідею запропонував голова Львівської облради Олександр Ганущин під час зустрічі з заступником голови місії Посольства Латвійської Республіки в Україні Каріною Леєю.

«Зараз у нас відбуваються слухання змін до Перспективного плану Львівської області – документу, котрий визначає обрізи майбутніх громад на мапі регіону», – повідомив Олександр Ганущин.

Оскільки, 29-30 вересня на Львівщину приїде делегація фахівців із Латвії, Олександр Ганущин принагідно пропонує експертам долучитися до цих обговорень.

«Ми б просили фахівців Латвії приєднатися до слухань Перспективного плану нашого краю. Можливо, організуємо виїзди на території, у яких є спірні питання щодо обрізів територіальних громад. Впевнений, досвід латвійських колег стане нам у нагоді», – акцентував Олександр Ганущин.

Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, на засіданні комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, врегулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури відбудеться перше обговорення змін до перспективного плану Львівщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама