дивись.info

У Миколаївський цементний завод інвестують 2,5 мільйона євро

У Миколаївський цементний завод інвестують 2,5 мільйона євро

Сьогодні, 20 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з керуючим компаніями «Cement Roadstone Holdings» в Україні (CRH)  Баррі Леонардо та директором ПАТ «Миколаївцемент» Кевіном МакКіоном.

Під час зустрічі Баррі Леонардо задекларував намір інвестувати 2,5 мільйона євро у розвиток ПАТ «Миколаївцемент» (м. Миколаїв Львівської області), яке з вересня 2013 року є частиною групи CRH.

За словами Баррі Леонардо, ця інвестиція передбачає модернізацію підприємства, що забезпечить збільшення обсягів випуску та покращить якість продукції.

У свою чергу, Олег Синютка подякував гостям за довіру до Львівщини, запевнивши, що облдержадміністрація і надалі готова надавати підтримку, консультації та необхідну інформацію для майбутніх інвестицій.

Зазначимо, що група CRH є світовим лідером у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів та одна із двох найбільших виробників будматеріалів у світі.

Довідка:

ПАТ «Миколаївцемент» виробляє три типи цементу, властивості та характеристики яких цілком задовольняють вимоги до найрізноманітніших потреб щодо їх застосування. Виробнича потужність підприємства – понад 3 мільйони тонн цементу на рік.

Сировинною базою виробництва є поклади вапняку та глини у кар’єрах, які знаходяться на відстані 8-12 км від підприємства.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама