дивись.info

Кабмін на 3 місяці перестане регулювати ціни на продукти

Кабмін на 3 місяці перестане регулювати ціни на продукти

Кабінет міністрів України на своєму вчорашньому засіданні затвердив пілотний проект скасування держрегулювання цін на соціально значущі продукти харчування, повідомляє УНІАН. Тестовий період почнеться 1 жовтня 2016 року і закінчиться 1 січня 2017 року.

За словами першого віце-прем’єра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, мета – зменшити адміністративний тиск на бізнес і позбутися від застарілих адміністративних практик.

«Проект постанови розроблено з метою практичного дослідження дієвості цінового регулювання, що регламентується постановою уряду від 1996 року №1548 та подальшого прийняття рішення про доцільність такого регулювання», – сказав Кубів.

Раніше Мінекономрозвитку збиралося скасувати держрегулювання цін на соціальні продукти з 15 серпня. Після цього чиновники планували до 15 листопада оцінити виниклу цінову ситуацію на ринку і до 15 грудня вирішити, чи скасовувати після цього цінове регулювання взагалі, обмежити його або відновити.

Держрегулювання цін на соціально значущі продукти харчування в Україні встановлено постановою Кабінету міністрів від 25 грудня 1996 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...