Кубок України: «Карпати» у серії пенальті здолали одеську «Перлину»

16641
голкіпер ФК «Карпати» Роман Мисак

Вчора, 21 вересня в Одесі в рамках розіграшу 1/16 Кубку України львівські «Карпати» здолали футбольний клуб «Перлина».

Вчора, 21 вересня в Одесі в рамках розіграшу 1/16  Кубку України львівські «Карпати» здолали футбольний клуб «Перлина».

У першому таймі атакувати «зелено-білі» не припиняли до самого свистка на перерву. Але не усі атаки призводили до гольових моментів. 0:0 – за такого «сухого» рахунку на мокрому полі гравці пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з атак «Карпат». Львів'яни атакували до самого завершення основних 90 хвилин матчу. Чудову нагоду вирвати для своєї команди перемогу мав Ксьонз, але пробиваючи наприкінці другого тайму з близької відстані, Павло не влучив у площину воріт. Тож основний час завершився без голів, що призвело овер-тайму.

Увесь овер-тайм пройшов у атаках «Карпат», але забити «левам» так і не вдалося, тому все мала вирішити серія післяматчевих пенальті. У футбольній лотереї везіння було на боці «зелено-білих левів»: Роман Мисак відбив перший удар, а його партнери усі п’ять спроб виконали бездоганно.