дивись.info

Керівник МОЗ просить посла Великобританії розібратися з Гремом Філліпсом

Звернулися до надзвичайного і повноважного посла Великобританії Джудіт Гоф щодо дій Грема Філліпса. Про це на своїй сторінці у Фейсбук нависала очільник Міністерства охорони здоров’ я Уляна Супрун.

«Громадянин Великобританії Грем Філліпс поширює терористичну пропаганду в Україні ще з початку Революції гідності та спряє діяльності проросійських терористів на сході України.

17 вересня 2016 року під час обміну полонених між українською стороною і бойовиками Філліпс принижував звільненого українця Володимира Жемчугова, який з полону повернувся з тяжкими пораненнями. Чоловік втратив обидві руки та зір.

Це брутальне порушення Женевської конвенції. Військовополонені заслуговують на гуманне ставлення та не мають піддаватися фізичному чи моральному насильству», – написала Уляна Супрун.

Відтак, Міністерство охорони здоров’я України закликає посольство Великобританії засудити аморальні дії Грема Філліпса, перевірити його міграційний статус в Україні та вжити можливі міри, щоб зупинити фізичне та моральні образи з його боку.

«Уряд України та Великобратанії мають прийняти відповідальні міри, щоб протистояти тероризму в Україні та світі», – додала Супрун.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама