дивись.info

Виконком ЛМР узаконив будівництво на вулиці Шевченка. Депутат заявляє про порушення

Виконком ЛМР узаконив будівництво на вулиці Шевченка. Депутат заявляє про порушення

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні затвердив містобудівні умови та обмежень для будівництва трьох багатоповерхових житлових будинків на вул. Т. Шевченка, 60. Про це повідомляє ІА Дивись.info.

«Об’єкт починався з проектом на 22 поверхи, інвестор врахував наші прохання знизити щільність забудови і понизити поверховість. Перші черги збудовані і здані, а це продовження концепції, яка розглядалася на радах реставраційних і будівельних», –розповів під час засідання виконкому головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Напередодні депутат міської ради Тарас Чолій через соцмережі заявив, що даному випадку є підґрунтя для проведення розслідування правоохоронними органами, а також є чим зацікавитися НАБУ.

«Ці будинки вже практично збудовані, один з них вже навіть проданий і готовий до заселення. Однак, щось пішло не так і будинки в експлуатацію не вводяться, тому на допомогу забудовнику приходить талановитий львівський архітектор п. Юліан Чаплінський і пропонує таку собі «машину часу», тобто затвердження містобудівних умов та обмежень заднім числом.

Комічності ситуації додає ще й те, що будова, на яку лише зараз оформляється дозвільна документація, яка повинна передувати початку будівництва, збудована вже настільки, що прекрасно проглядається з вікон Ратуші.

Звичайно, що навіть не зважаючи на, м’яко кажучи, незаконність цього будівництва, знесення будинків ніхто не вимагає. Але за процедурою забудовник-порушник мав би сплатити до бюджету міста суттєвий штраф і лише після цього звертатись до міської влади щодо узаконення цього будівництва. Однак, зважаючи на те, як міська влада старається допомогти горе-забудовнику вирішити ситуацію складається враження, що штраф він таки заплатив. Але питання чи до бюджету?» – написав депутат на на своїй сторінці у Facebook.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама