дивись.info

Дивись.info запускає повноцінний майданчик для блогерів!

Дивись.info запускає повноцінний майданчик для блогерів!

Відсьогодні кожен охочий може стати співавтором Дивись.info! Ми запустили повноцінний майданчик для блогів, аби кожен читач міг стати ще й автором.

Пропонуємо долучитись до команди Дивись.info та публікувати свої тексти у розділі «Блоги» на сайті. Для цього необхідно на сайті http://blogs.dyvys.info/ натиснути кнопку «реєстрація» у верхньому правому куті екрану. Заповнити необхідні поля, вигадати логін і пароль. Після завершення процедури реєстрації адміністрація сайту підтвердить Вашу реєстрацію і Ви зможете почати вести свій блог. Свіжі дописи будуть з’являтись також на головній сторінці сайту ІА Дивись.info.

Блоги на Дивись.info – можливість розповісти про суспільні проблеми, які мало помічають ЗМІ, поділитись власними прогнозами або ж започаткувати конструктивну дискусію про актуальні суспільні або політичні процеси.

Редакція закликає користувачів поважати інших, не вдаватись до образ чи екстремістських закликів, а також дотримуватись принципів конструктивного діалогу. Запрошуємо Вас стати співавтором нашого ЗМІ!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.