дивись.info

На сторожі неба. МОУ оприлюднило вражаючі фото

На сторожі неба. МОУ оприлюднило вражаючі фото

У бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України в рамках виконання плану бойової підготовки відбулись чергові планові польоти. Про це повідомили у прес-службі МОУ.

Основною метою льотної зміни стала підготовка льотного складу в техніці пілотування, навігації і бойовому застосуванні, підтримання досягнутого рівня натренованості, перевірки по видах льотної підготовки, а також відновлення втрачених навичок за різних метеоумов.

У польотах брали участь інструкторський склад повітряного командування «Центр» та авіаційні екіпажі двох бригад тактичної авіації, які виконали польоти за схемою день-ніч, відшліфували професійну майстерність в складних метеоумовах при встановленому мінімумі погоди.

Підбиваючи підсумки льотної зміни, командир повітряного командування «Центр» — заступник командувача Повітряних Сил ЗС України полковник Анатолій Кривоножко підкреслив важливість проведення сумісних польотів, під час яких вдалось досягти високого рівня натренованості та відпрацювати різнопланові польотні завдання.

-Особливостями цієї зміни є те, що до польотів задіяні відразу три різних типи літаків: Су-27, Л-39 та МіГ-29, що дозволяє вдосконалити рівень бойового управління літаками різних типів.

Варто відзначити роботу батальйону аеродромно-технічного забезпечення й інженерно-технічного складу за відповідальну і фахову підготовку аеродрому та військової техніки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама