дивись.info

Найчастіше бійці АТО нарікають на виділення земельних ділянок

Керівництво Львівщини зустрілося з демобілізованими військовими та сім’ями учасників АТО. Перед присутніми у залі про свою роботу прозвітували керівники військових відомств, соціальних служб та Держгеокадастру, інформує прес-служба ЛОР.

«Це далеко не перша наша зустріч з демобілізованими військовими. Такі бесіди сприяють тому, аби обговорити питання, які під силу нам вирішити та ті, які, на жаль, не під силу. Тригодинна розмова – і як результат кожен десятий з присутніх міг розповісти свої реалії життя після сходу», – каже волонтер, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Зокрема, все менше бійці розповідали про проблеми отримання статусу учасника бойових дій, МСЕК. Тим часом, озвучували скарги на процес виділення земельних ділянок, реабілітацію, працевлаштування після повернення зі сходу тощо.

«Ми повинні чути один одного. Разом працювати і тоді, я переконаний, буде результат», – наголосив бійцям Олександр Ганущин.

Додамо, участь у розмові також взяли  усі керівники районів, соціальних служб, комісаріатів, правоохоронних органів та інших державних структур.

Нагадаємо, такі спілкування з бійцями керівництво області започаткувало ще у 2015 році, щоб допомогти вирішити соціальні, медичні та будь-які побутові проблеми українських воїнів, котрі боронять рідну Україну.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...