Українські авіаперевізники можуть запустити нові авіарейси

Комісія Державної авіаційної служби України з розгляду питань про права на експлуатацію повітряних ліній сьогодні, 26 вересня, рекомендувала голові служби видати низку прав на виконання авіарейсів українським авіакомпаніям.

Серед рекомендацій – авіакомпанії «Урга» (Кіровоград) видати права на виконання авіаперевезень в інших країнах, а саме Нзарі (Південний Судан).

Авіакомпанії «Азур Ейр Україна» рекомендовано видати права на регулярні рейси Київ-Дубай і на чартери з Києва до Верони, Шарм-ель-Шейха, Хургади, Анталії, Даламана, Коньї, Бургаса; з Харкова до Анталії, Даламана, Хургади, Шарм-ель-Шейха; з Одеси до Анталії Шарм-ель-Шейха, Хургади; зі Львова до Анталії, Даламана, Шарм-ель-Шейха, Хургади; із Запоріжжя до Анталії, Шарм-ель-Шейха і Хургади.

Крім того, авіакомпанії «Роза вітрів» рекомендовано до видачі права на регулярні рейси Київ-Дніпро та Івано-Франківськ-Салерно, а також на чартери з Києва до Анталії, Шарм-ель-Шейха, Хургади, Таби, Зальцбурга, Кіттіли, Рованіемі, Марибора, Бергамо, Занзібара, Пунта-Кани; зі Львова до Хургади; з Дніпропетровська до Шарм-ель-Шейха, Верони, Марибора; з Одеси, Запоріжжя, Вінниці до Шарм-ель-Шейха; з Харкова до Кіттіли та Марибора.

Компанії також рекомендовано розширити їй частоти на чартерні польоти з Києва до Шарм-ель-Шейха і Хургади, зі Львова до Хургади та з Дніпропетровська, Харкова, Одеси і Запоріжжя до Анталії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: