дивись.info

245 кримінальних проваджень: що відбувається у лісовій галузі Львівщині

У вівторок, 27 вересня, на сесії облради депутати заслухали питання про громадського контролю за використанням лісових ресурсів, а також роботу правоохоронних органів щодо протидії правопорушень у цій галузі. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

«На сьогодні у кожному державному лісгоспі створена мобільна група із виявлення лісопорушників. Ми, зокрема, тісно співпрацюємо із поліцією області і вже здійснили близько 900 рейдів щодо виявлення лісопорушників. Результативним виявився кожен третій рейд», – розповів начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Так, за його словами, 223 матеріали про незаконні рубки направлені у правоохоронні органи.

Про діяльність правоохоронних органів щодо протидії правопорушень у лісовій галузі проінформував і прокурор у Львівській області Юрій Квятківський.

«За 8 місяців цього року надійшло близько 400 звернень щодо незаконних рубок лісу. Проте якщо у червні-липні скеровано 90 таких заяв, то у вересні вже 50, – зазначив прокурор. – У 245 випадках порушено кримінальні провадження. До суду спрямували 45 та ще 10 буде скеровано найближчим часом. Основна проблематика заяв – незаконна діяльність пилорам».

За словами Юрія Квятківського, прокуратура області також направила до Генерального прокурора України звернення, у якому рекомендувала розглянути питання щодо ліцензійної діяльності пилорам. Зокрема, аби ліцензія була безкоштовною, та щоб упродовж трьох місяців підприємства могли стати на облік. «Це пов’язано із тим, що ми інколи виявляємо незаконні підприємства у приватному секторі, однак не маємо можливості оперативно зайти із перевіркою. Якщо зобов’язати підприємства отримати ліцензію, цей вид діяльності буде повністю підконтрольний правоохоронним органам та громаді», – резюмував він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.