дивись.info

У 2018 році на польсько-українському кордоні будуватимуть ще один перехід

У 2018 році планують розпочати будівництво нового міжнародного прикордонного пункту пропуску між Польщею та Україною Мальговичі-Нижанковичі. Необхідні дозволи та документацію обіцяють зібрати до кінця 2017 року, а вже згодом перейти до будівництва, повідомляє Польське радіо.

За словами заступника мера міста Перемишль Ґжеґожа Хайдера, що Міністерство фінансів Польщі вже заклало в бюджет кошти на реалізацію усіх етапів будівництва нового митного переходу на кордоні між Польщею та Україною.

Про новий митний перехід поблизу Перемишля говорять вже декілька років. Відповідно до проекту, перетинати кордон з Польщею у новому пункті пропуску зможуть не лише автомобілісти, але і пішоходи.

Новий перехід Мальговичі-Нижанковичі буде схожим до пункту пропуску Грушів-Будомєж. Варто зауважити, що перетинати кордон через новий КПП зможуть транспортні засоби, вага яких не перевищує 3,5 тони.

Новий прикордонний перехід між Львівською областю та Підкарпатським воєводством повинен розвантажити черги у пунктах пропуску: Краковець-Корчова, Шегині-Медика та Смільниця-Кросьцєнко. В результаті будівництва митного переходу Мальговиці-Нижанковичі на кордоні з Польщею з’явиться нова сучасна інфраструктура, що суттєво полегшить перетин державного кордону.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.