дивись.info

У жовтні українці по усьому світові вийдуть на вулиці, щоб зупинити Путіна

У жовтні українці по усьому світові вийдуть на вулиці, щоб зупинити Путіна

Українська діаспора по всьому світу у п’ятницю, 14 жовтня, вийде на акцію «Stop Putin’s War In Ukraine 2.0». Про це повідомляє LB.ua із посиланням на Світовий конгрес  українців.

Головними вимогами українців будуть: виведення з території України усіх російських окупаційних військ, а також повернення назад  до Росії усієї зброї і військової техніки; посилення наглядової місії ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень, і допуск місії ОБСЄ до частини російсько-українського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, оскільки російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.

Окрім того, активісти вимагатимуть звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом – як на території Росії, так і в Криму – за політично вмотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

Нагадаємо, що 10 червня 2016 роки українці з майже 30 країн світу взяли участь у міжнародній акції «Stop Putin’s War In Ukraine». 29 червня стало відомо, що акція мала великий вплив на рішення про продовження санкцій ЄС проти РФ.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.