дивись.info

Завтра у Львові відзначать 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

Завтра у Львові відзначать 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

У четвер, 29 вересня, у Львові відзначать 150-річчя від дня народження відомого українського історика, громадського та політичного діяча Михайла Грушевського.

Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Урочисті заходи, присвячені 150-й річниці від дня народження відомого діяча, розпочнуться об 11:00 год із покладання квітів до пам’ятника Михайлові Грушевському на проспекті Тараса Шевченка.

А з 12:00 год постать українського історика вшановуватимуть у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського.

Зокрема відбудеться урочисте погашення поштової марки, присвяченої 150-річчю від дня народження видатного діяча, круглий стіл «Михайло Грушевський. Історія, яку творив і писав Він», презентація науково-музейного видання «Листування Михайла, Марії та Катерини Грушевських. Книга друга» та  музейного фільму «14-й місяць Михайла Грушевського у Львові».

Поціновувачам мистецтва також запропонують оглянути виставки: «Михайло Грушевський в образотворчому мистецтві», «Родина Грушевських: нові сторінки життєпису в епістолярії», «Михайло Грушевський – вчений, історик, державний муж».

Відбудеться і нагородження авторськими музейними медалями грушевськознавців та екскурсія «Львівські адреси родини Грушевських».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.