дивись.info

Львівські рятувальники отримали гумдопомогу від польських колег

Львівські рятувальники отримали гумдопомогу від польських колег

27 вересня на базі загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Львівській області продовжилися навчання українських та польських рятувальників в рамках проекту «CBRN – хімічні, біологічні, радіологічні і ядерні загрози – транскордонна безпека і співпраця. Частина ІІ», відповідно до програми «Польська допомога 2016».

Львівські рятувальники, згідно з умовами даного проекту,  отримали гуманітарну допомогу від польської сторони у вигляді «мобільного комплексу масової деконтомінації», легких хімічних захисних костюмів та іншого спорядження.

Мобільний пункт масової обробки потерпілих складається з  2-х надувних палаток, засобів освітлення та обігріву, 2-х надувних ємностей – відстійників (для збору забрудненої води), необхідного медичного оснащення для надання домедичної допомоги та сортування потерпілих.

0-02-05-ff2c3f9c52ac3dfa7b424d341fb52ff8a287945ec621188508c1208efa46a26a_full

Наявність такого комплексу дозволить значно підвищити рівень забезпечення захисту під час проведення масових заходів, та в цілому готовність до реагування на події, пов’язані із небезпечними речовинами, особливо з наявністю великої кількості постраждалих. Варто також зазначити, що такий комплекс є унікальним на теренах нашої держави, адже українські рятувальники використовуватимуть його для своєї роботи вперше.

Упродовж дня рятувальники вивчали можливості отриманого мобільного комплексу та вправлялися у його встановленні.

А вже 29 вересня під час комплексних навчань вони зможуть застосувати його в повній мірі за функціональним призначенням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.