дивись.info

У НАТО заявили про готовність посилити підтримку України

У НАТО заявили про готовність посилити підтримку України в боротьбі з агресивними діями Росії та з підтримуваними нею бойовиками на сході України.

Про це інформує УНІАН.

Про це сказав генеральний секретар Парламентської асамблеї НАТО Девід Хоббс на зустрічі з новопризначеною главою постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї НАТО Іриною Фріз, йдеться в повідомленні Місії України при НАТО у Facebook.

Зазначається, що в ході зустрічі узгоджено графік взаємодії до кінця поточного року, а також формат участі української делегації в осінній сесії ПА НАТО, що відбудеться в місті Стамбул.

Також під час зустрічі Фріз поінформувала Хоббса про останній розвиток безпекової ситуації на сході України, а також особливості переговорів у рамках «нормандського» та «мінського» процесів.
У свою чергу Хоббс наголосив на незмінності позиції Парламентської асамблеї НАТО щодо підтримки України в її боротьбі з незаконними та агресивними діями Росії та підтримуваними нею бойовиками.
«Засвідчено готовність ПА НАТО до подальшого посилення такої підтримки. У цьому контексті обговорювалося питання проведення у ближчій перспективі засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО в одній зі східних областей України», – зазначається у повідомленні місії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.