дивись.info

Ви чекаєте поки тут 10 тисяч людей збереться? – учасник АТО до депутатів

Учасникам АТО та депутатам не вдалося дійти згоди щодо ухвали про виділення землі атовцям, пише ІА Дивись.info

«На квартирній черзі у Львові перебуває 2200 учасників АТО. І ми прагнемо не точкового вирішення для 100-300 людей а для всіх, незалежно чи вони присутні тут. Ми беремо два тижні щоб запропонувати розробити програму, враховуючи що є програма забезпечення квартирами учасників АТО, ми ще можемо запропонувати  механізм монетизації», – запропонувала депутат від «Самопомочі» Олена Пасевич.

Втім, учасники АТО чекати не погодилися. «Ви хочете щоб ми два тижні стояли? Ми будемо, але ви  можете швидше це зробити. Є земля на Під Голоском чому там не робиться? Ви думаєте – відтягнете час і менше учасників АТО стане? Чи ви хочете щоб їх зібралося 10 тисяч? Ми не дамо вам працювати. І те що там Андрій Іванович заявляє, що тут наймані люди і учасників бойових дій немає – прийдіть ми  покажемо посвідчення», – заявив учасник АТО.

Зрештою керівник фракціі БПП Петро Адамик, запропонував оголосити перерву. «Сьогодні вже і так толку не буде», -заявив депутат, і додав, що землі у місті немає, чим викликав хвилю  обурення протестуючих. Після цього секретар ради Анатолій Забарило закрив сесію, до завтра, щоб за цей час змогла попрацювати робоча група.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.